4.7 C
Brno
Čtvrtek, 2 února, 2023

Hledáte skvělý dárek pro vašeho syna? Nadchne ho kvalitní autodráha

Která maminka by si nepřála věnovat synovi k narozeninám, Vánocům nebo třeba při nějaké významné události dárek, který ho skutečně zaujme a bude jej používat dnes a denně. Právě takovým dárkem je pro drtivou většinu kluků autodráha. Jestliže vašeho synka baví auta, staví si garáže a parkuje, jezdí po cestách i necestách, autodráha bude „to pravé ořechové“.

Autodráhy za skvělé ceny

Nemusíte se bát útraty, která by vás výrazně ovlivnila. Autodráhy jsou cenově dostupné pro většinu z nás, navíc pokud si vyberte model, který je právě v akci, takovým nákupem můžete značně ušetřit.

Velmi oblíbené jsou u malých i větších kluků kvalitní kovová autíčka Hot Wheels. V tomto duchu je také autodráha Hot Wheels, do níž se hodí nejen autíčka, která jsou k ní přiložena, ale i ostatní auta stejné značky, které už doma máte.

Co třeba Hot Wheels Masivní smyčka, což je legendární dráha se 70 cm širokou smyčkou s několika autíčky? Nechybí ruční odpalovač. Tato dráha je vhodná pro děti od 5 let. Aktuálně ji můžete koupit na www.hawaj.cz se slevou 34 %. Nebo Hot Wheels city dráhy v boxíku, což jsou dětské autodráhy od světové značky Hot Wheels, jež jsou uloženy v praktickém kufříku. Tato hračka je vhodná už pro čtyřleté děti.

Rozvoj pro vašeho kloučka, který uvítáte

Autodráha v mnoha podobách umožňuje dětem rozvíjet jejich fantazii tím, že se ji dá v některých případech sestavit do více podob. Je jen na dítku, jak ji sestaví, zároveň ale musí dbát na to, aby došlo k jejímu spojení a fungovala. Dítě se učí kombinovat jednotlivé části. Také potrénuje postřeh dítka, a to tím, že ho nutí ovládat auta tak, aby nejela do zatáčky příliš rychle a nedošlo k havárii. Chybět nesmí ani samostatné rozhodování dítěte.

Vyberte si z bohaté nabídky autodráh na hawaj.cz a udělejte vašemu kloučkovi radost.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality