24.1 C
Brno
Středa, 17 července, 2024

Aby vaši čtyřnozí miláčci dostávali jen to nejlepší

Podobně jako u potravin pro lidi, i u psích granulí bychom měli dbát na to, co obsahují, jaké suroviny jsou použity a jak jsou kvalitní. Pes nám neumí říct, že mu něco chybí, a na zdravotní komplikace zpravidla přijdeme až ve chvíli, kdy se projeví bolestí, nehezkou srstí nebo problémy s trávením. Správný výběr kvalitních granulí může mnoha problémům předcházet.

Nízká kvalita může mít dopad na zdraví psa

Psů musíme dodávat vyváženou stravu s mnoha složkami, abychom jim zajistili dostatečný přísun všech potřebných živin včetně různých vitamínů a minerálů. Když volíme granule nižší kvality, často jsou plné brambor a obilí a mají nižší obsah bílkovin. To může vést k problémům se trávením a sníží se také lesk srsti a její zdravý vzhled. Kvalitní granule by měly mít vyvážené množství potřebných složek a vitamínů, aby zajišťovaly zdraví psa. Důležité je proto vybírat granule podle specifikací našeho psa – jeho velikosti, věku a váhy. Ne každý pes má stejné potřeby a životní styl, některý více sportuje, jiný je starší nebo trpí alergií. Psi tak ze stravy získávají většinu živin, a na nás jejich majitelích je dohlédnout na to, aby strava byla co nejkvalitnější a nejpestřejší.

Holistické granule

Ideální je zvolit granule s vysokým obsahem masa a nejlépe bez obilovin. Holistické krmivo může být vynikající volbou pro psy, obsahuje bylinky, zeleninu a ovoce, které jsou prospěšné pro zdraví psa. Tyto granule mohou přispět ke zlepšení kondice, srsti a trávení a mají dobrý vliv na jeho celkovou kondici. Velmi kvalitní jsou také marp granule, které pro výrobu využívají suroviny od lokálních dodavatelů a zvířata z volných chovů, jsou snadno stravitelné a neobsahují obiloviny.

Pro dobrou kondici psa je důležité také dodržovat správné dávkování, abychom ho nepokračovali. To může vést k obezitě a dalším problémům s trávením. Což se opět projeví na celkovém zdraví našeho psa. Správné dávkování je vždy uvedeno na obalu granulí.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality