23.7 C
Brno
Středa, 17 července, 2024

Víte, jak rozmanité stoly si můžete koupit do kuchyně i pracovny?

Rozhodli jste se, že si koupíte nový jídelní stůl, abyste měli v kuchyni více prostoru, protože děti „vylétly“ z hnízda a doma už nejedí každý víkend, jako dříve? Anebo sháníte jídelní stůl větší či rozkládací, abyste usadili i početnou rodinu nebo partu přátel? Jídelní stoly i stoly do pracovny za nízké ceny ve výborné kvalitě, najdete na Sg-nabytek.cz.

Jídelna laděná do přírodních barev

Pokud chcete zachovat jídelně přírodní ráz, zvolte jídelní stůl z masivu nebo v dekoru dřeva. Velmi moderní jsou jídelní stoly, které tvoří hlavní deska v přírodním vzhledu s kovovou podnoží, která je mohutná a na první pohled zaujme. Podnož může být řešena rozmanitě, pokud vám přijdou klasicky umístěné nohy stolu fádní, stačí vybrat si jiné…

Velmi hezky vypadají i dřevěné stoly kombinované s jídelními židlemi polstrovanými, které jsou čalouněny, potaženy kvalitní látkou nebo bio koženkou. Koženka se snadno udržuje, podobně jako dřevěné jídelní židle. Pokud máte malé děti, budete za snadnou údržbu rádi.

Jídelní stoly rozkládací jsou k nezaplacení všude tam, kde občas obědvá či večeří 6 a více osob najednou. Máte rádi rodinné oslavy? Rozkládací stůl vám přijde vhod. Naopak ti, kteří místem šetří, nebo žijí single, mohou jako jídelní stůl zvolit barový stůl. Je moderním způsobem, jak stolovat, pokut žijete single, ve dvou, nebo máte maličký byt.

Psací stoly dub sonoma

Jestliže sháníte psací stůl, podívejte se na psací stoly dub sonoma, které jsou na pohled velmi hezké. Rozmanité řešení vám umožní vybrat si stůl menší i větší, s dostatkem úložných prostorů, s regálem, s výsuvnou poličkou pod hlavní deskou…

Stejně jako bílé psací stoly se i stoly dub sonoma velmi dobře kombinují s ostatním vybavením v pracovně nebo studentském pokoji. 

Podívejte se na bohatou nabídku stolů do jídelny, pracovny, také do dětského pokoje, do obýváku nebo do předsíně. Vyberete si a s cenou budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality