23.7 C
Brno
Středa, 17 července, 2024

Jarní dekorace, které promění vaši kuchyň

Jarní dekorace mohou být skvělým pomocníkem, který vaši kuchyň provoní, osvěží a oživí vzhled celého prostoru. Jak si s tím poradit a co přidat do jakékoliv kuchyně, abyste dosáhli krásného efektu jen s pár věcmi, které nezahltí ani tu nejmenší kuchyň?

Jaro až k vám domů

Pokud hledáte zaručený způsob, jak svou kuchyň oživit, pak si vezměte na pomoc jarní květiny. Ať už využijete ty v květináči nebo si do vázy nachystáte řezanou kytici, je to zcela na vás. Prostor oživí jak tulipány, tak i narcisy, hyacinty a jiné jarní květiny – ty do domu přinesou nejen svěží pocit, ale i příjemnou vůni, která vám bude dělat radost i několik dní.

Úklid dělá hodně

I když se budete pokoušet o ten nejlepší home staging, nepořádek vám požadovaný efekt nedopřeje. Proto svou kuchyň řádně ukliďte, a to nejen na povrchu, ale i uvnitř. Vytřete všechny šuplíky, doplňte kořenky s kořením, poskládejte krabičky a najděte k nim víčka. Jednoduše udělejte jarní úklid, který vám bude dělat radost. Pokud na něco takového nemáte čas, můžete vyzkoušet i úklidovou službu, která jarní očistu kuchyně udělá za vás.

Barvy všude kolem

Jarní kuchyň si žádá i trochu barev, proto zvažte nákup dekorací, jako jsou utěrky, ubrus v jídelně nebo třeba držák na vajíčka a jiné dekorace, které se k jarnímu období hodí. Využít můžete i obrázky s motivy květin nebo zvířat, které vykouzlí příjemnou atmosféru. Doplnit můžete i fotografie z jarní vycházky nebo z prvního opékání špekáčků v nové sezóně.

Sklo kam se podíváš

Další krásnou variantou, která doplní váš interiér, je barevné sklo. Ať už se bude jednat o vázu, kterou doplníte o kvetoucí větve nebo třeba malé terárium, které bude vysypáno pískem a okrasnými kameny, fantazii se meze nekladou. I v malé kuchyni se jistě najde prostor na malý koutek s dekoracemi a pokud šetříte každý centimetr, vsaďte např. na závěsné dekorace – např. skleněné ptáčky.

Jarní kuchyň může mít nepřekonatelně svěží atmosféru, která vás bude doprovázet při každém vaření. Nebojte se experimentovat a přidat to, co se vám líbí.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality