18 C
Brno
Pátek, 24 března, 2023

Zapůsobit na okolí hned na první dojem? Pro tato znamení velmi náročná mise

Dáte na první dojem? Mnozí lidé dokáží už během prvního setkání zapůsobit tak, že jejich okolí okamžitě začne milovat. Bohužel, jsou i tací, o kterých platí přesný opak – první dojem zanechají spíše špatný, jako dobrý. Zvláště často se to daří tímto znamením:

Pravda 26.03.2021 11:00 žena, dokonalost, rozzlobená žena Foto: Shutterstock
Tak co, jaký první dojem zanecháte vy?
Panna

Panna je velmi disciplinované znamení. V novém prostředí o sobě obvykle neprozrazuje hodně, spíše pozoruje okolí a zjišťuje, komu může či nemůže důvěřovat. Vztahy si buduje pomalu, spíše sází na vztahy hlouběji, než povrchní známosti se všemi kolem … Toto je samo o sobě velmi dobré směrování, ale díky tomu může na první pohled působit velmi nepřístupně, rezervovaně a odměřeně.

Beran

Beran je rozhodný a přímý. Ne každému člověku je takové chování po chuti a tak se beran může v očích těch, kteří ho neznají, jevit jako drzý člověk. Navíc beran chce neustále dokazovat, že je v něčem lepší než ostatní. Takové chování ho může v očích někteří okamžitě zařadit do kategorie příliš arogantních lidí.

Rak

Rak je emotivní znamení a velmi často se řídí svými pocity. To, zda udělá dobrý nebo špatný první dojem, velmi závisí na tom, jak se v daném okamžiku cítí. Takže, pokud nemá rak „svůj den“, okolí může v jeho osobě narazit na nevrlého či mrzutého člověka. Právě nedostatečná sebekontrola stěžuje tomuto znamení zvěrokruhu možnost získat si okamžitě lidi na svou stranu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality