4.7 C
Brno
Čtvrtek, 2 února, 2023

Pánské spodní prádlo pod stromeček, aneb jak vybrat to nejlepší?

I když svému partnerovi uděláte největší radost novým spodním prádlem pro vás, obměna a malý refresh neuškodí ani v šuplíku s pánským spodním prádlem. Jaké prádlo vybrat, abyste se trefili do vkusu i vhodného typu? To vám poradíme v dnešním článku.

Nahlédněte do šuplíku

I když máte jistě přehled o spodním prádle vašeho partnera, nebojte se nahlédnout do šuplíku. Tam zjistíte, v jakém stavu prádlo aktuálně je, jestli má nějaké vady a potřebuje vyměnit nebo jich už není dostatečné množství. Analýza šuplíků je ideální ve dnech, kdy máte prázdné koše se špinavým prádlem a vše je vypráno.

Zeptejte se na oblíbené varianty

Došlo k plné analýze? Gratulujeme. Jistě máte optimální přehled o stavu prádla i o jeho množství. Nyní je ideální zeptat se svého partnera, zda preferuje raději trenýrky nebo boxerky, případně zda by ho lákala i jiná varianta než černé spodní prádlo.

Barvy a vzory

Na trhu je velké množství barev a vzorů, které jsou ideální obměnou za klasické modré a černé prádlo. Ať už zkusíte květinový, geometrický nebo zvířecí vzor, jistě neuděláte chybu. V tomto období v roce můžete svému milému dopřát i speciální prádlo s vánočním motivem, které potěší každého milovníka Vánoc.

Nebojte se experimentů

Je váš partner zastánce klasických variant? Pak se ho nebojte překvapit, ať už půjde o zajímavé vzory, barvy nebo třeba jiné typy spodního prádla. I když by nebylo dobré obměnit veškeré prádlo za speciální varianty, jistě můžete popustit uzdu fantazii a vybrat něco hravějšího i pro speciální příležitosti. Ať už vás láká vidět svého muže v tangách nebo speciálním erotickém prádle, nebojte se odvázat.

Měkké vánoční dárky se opět dostávají do popředí, a to zejména v případě, kdy mají i praktický přesah. Nebojte se proto zazářit s tímto typem dárku a dopřát svému partnerovi naprosté pohodlí ve vylepšeném kabátku.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality