4.7 C
Brno
Čtvrtek, 2 února, 2023

Zimní svatba? Vsaďte na skleněné dekorace a doplňky

Zimní svatby se u nás těší stále větší oblibě a pokud máte rádi bílou, kožíšky a hory, jistě nešlápnete vedle. Čím si svatební veselí zpříjemnit, jaké dekorace zvolit a s čím počítat, aby se svatba vyvedla do posledního detailu?

Na místě záleží

Vysnili jste si svatbu jako ze zimní pohádky? V takovém případě vybírejte nejen vhodné místo k obřadu, ale i pro následné veselí. Pokud jste zapálení lyžaři nebo jednoduše milujete hory, zvolte pro obřad vrcholky hor nebo jiné horské místo, kam se budete rádi vracet.

Merino pod šaty

Zimní svatba s sebou nese i větší množství vrstev. Pokud se nechcete vzdát klasických šatů, bude nutné myslet na to, že obřad nějaký čas trvá a vy rozhodně nechcete stát na místě pouze v lehounkých šatech. Už při samotném výběru šatů byste měli myslet na vhodné materiály, které doplňte o teplý kožíšek a merino výbavu, kterou hravě schováte pod šaty.

Sklo, sklo a zase sklo

Pokud je něco, co se k zimní svatbě skvěle hodí, jsou to skleněné ozdoby. Ať už vyberete krásné skleněné baňky naplněné bílými pírky nebo si necháte dovézt ledovou sochu, výběr je zcela na vás. Krásným detailem může být i tisk na sklo, kam můžete přidat společné fotografie. Skleněná deska s fotkou z prvního rande, mapy místa zásnub nebo jiné důležité chvíle skvěle vyladí atmosféru a po svatebním veselí si je můžete vystavit i doma. Pokud jdete na svatbu jako host, můžete skleněnou desku využít jako originální dárek.

Teplo především

Jestli je nutné něco vyřešit při zimní svatbě, pak je to otázka tepla. Je nutné si dobře rozmyslet, zda si necháte postavit vyhřívaný stan nebo se po obřadu raději schováte do chaty, která bude v dostupné vzdálenosti pro všechny hosty.

Zimní svatba s sebou možná přináší nemalá omezení, nicméně při troše fantazie si ji můžete užít stejně tak, jako letní party.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality