-6 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023

I s malým dítětem můžete najít skvělou práci na Personalistka.cz

Mnoha ženám by se hodilo začít opět po mateřské dovolené chodit do práce, ale nemají hlídání pro své malé dítě. Babičky nejsou, nebo jsou daleko, případně chodí do práce, na chůvu nezbývají peníze, do školky drobečka nevzali. Anebo vzali, ale je jako každý nový školkař stále nemocný, a vy víte, že by vás v novém zaměstnání velmi rychle propustili. Co si počít? Naštěstí je tu řešení.

Zkuste pracovat z domova

Tak, jako se mnoho společností za poslední roky uchýlila k požadování po zaměstnancích, aby pracovali doma a ony ušetřily za pronájem kanceláří, i vy můžete pracovat, jako jiní zaměstnanci, z domova. Stačí, abyste měla internet, spolehlivý počítač, telefon a ve volném čase, kdy se nemusíte věnovat dítku, budete pracovat.

Spousta zajímavých profesí

Máte obavu, že naletíte podvodníkům, budete týden či měsíc pracovat, a nakonec nedostanete zaplaceno? Nebojte se. Spousta firem – certifikace firem, osobně, ale i spousta personálních agentur hledá pro své klienty spolehlivé zaměstnance. Pracovat můžete jako asistentka, sekretářka, překladatelka, korekturka, redaktorka, copywriter, tvořit popisky ke zboží nebo e-shopům na internetu… I mnoho operátorů call center pracují z domova. Někdy by vás vůbec nenapadlo, které profese se dají dělat z domu.

Připravte si precizní životopis

Aby se vám práce dobře hledala, odpovídejte na inzeráty práce a připravte si hezky napsaný životopis. Nezapomeňte na osobní údaje o vás, uveďte celý název školy i oboru, který jste studovala, nevynechejte ani kurzy a školení, které jste absolvovala, stejně jako např. téma závěrečné práce, pokud by vás mohla posunout k vysněnému zaměstnání. Nakonec se podělte o informace o vašich zaměstnáních. Nemusíte se rozepisovat dopodrobna, stačí heslovitě, stručně, jasně. Takový životopis baví každého číst.

S trochou snahy se vám dříve či později podaří najít práci na doma, kterou budete vykonávat dle svých aktuálních možností a času. Portál Personalistka.cz nabízí přehledné nabídky práce z celé České republiky.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality