18 C
Brno
Pátek, 24 března, 2023

Stále uklizeno ve voze – s tím vám pomohou gumové autokoberce

Taky si říkáte, že na podlaze vozu máte neuvěřitelný nepořádek? O zadní časti, kde sedí děti ani nemluvě? Děti rádi skáčou v kalužích a většinou jsou jejich botičky pěkně špinavé. To se samozřejmě projeví na podlaze vozu. O to víc, pokud máte textilní koberečky. Sice vypadají hezky, poskytují útulnější prostor, ale špatně se udržují. Jednoduše řečeno, do sychravých, studených a mokrých měsíců, se do vozu hodí především gumové koberce.

Žádné trápení kvůli špinavým botičkám

Bohužel to nejsou jen děti, které do auta nanáší vrstvy bláta, vody či sněhu. Jsme to i my dospělí, kteří usedají do auta se špinavýma botama. Byť se snažíme co nejvíce své boty oklepat, rozpouštějící se sníh s blátem na podrážkách bot udělá své. I když boty odupeme a oklepeme, stejně nám to nepomůže. 

V případě, kdy koupíte gumové autokoberce, nemusíte se trápit tím, jak vaše obuv vypadá. Jakmile dojedete do cíle, jednoduše koberec vytáhnete a vylijete jej či vyklepete. Jejich údržba je maximálně jednoduchá.  

Vyberte ty správné gumové koberce

Než nějaké koberce koupíte, je potřeba se dívat na jejich složení, aby sloužily dlouhé roky a neklouzaly po podlaze. Kvalitní autokoberce totiž neobsahují PVC. Pokud jej obsahují, jsou tvrdé, kloužou a vy je po čase kvůli lámání budete muset vyměnit. Navíc také mohou nepříjemně zapáchat. Koberce bez PVC vydrží dlouhý čas jako nové. Rozhodně se vyplatí pořídit sady gumových autokoberců přesně do vašeho auta. Tak budete mít jistotu, že nebudou nikde přesahovat, zavazet nebo nebudou příliš malé. A pokud převážíte v kufru auta například dítěti kolo či cokoli jiného, co může kufr zašpinit, můžete si pořídit gumovou vanu do kufru. Prohlédněte si nabídku od Autodoplňky-obchod.cz, kde můžete vybírat dle modelu vašeho auta a preferencí. 

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality