18 C
Brno
Pátek, 24 března, 2023

Sex pozice, které muži absolutně milují

Každá dvojice si během milostného života najde své vlastní polohy, které jim oběma přinášejí rozkoš, potěšení a blaho. Nikdy však není na škodu obohatit si repertoár a možná příjemnou změnou překvapit partnera. Jsou totiž polohy, které ho jednoduše budou opravdu bavit.

MaM 09.04.2021 15:00 sex, vztah, intimity Foto: Shutterstock
Muži milují, pokud se jim věnujete, když jsou oni nahoru.
lotosový květ

V každém muži se skrývá i kus romantika, který se projeví právě ve chvílích, kdy ho obkročné a sednete si na něj v pozici lotosového květu. Na této poloze miluje dokonalý kontakt s vaším tělem. On sedí, vy sedíte v jeho klíně a ruce má volné. Může vás jimi hladit, stimulovat, objevovat. Navíc má před sebou vaše nahé tělo v plné parádě. Jemné a něžné doteky bradavek na hrudi k tomu. Této pozice se muži neumějí nabažit.

Nohy na ramenou

Unikátní poloha, která není složitá a rozhodně velmi dobře funguje. Nedáte nohy od sebe jako obvykle, ale zvednete je do vzduchu a opřete partnerovi o ramena. Polohu miluje pro pocit hlubokého průniku a dokonalý výhled na vaše tělo jako pod ním ležíte. A ještě pro něco jiného. Hlavně milovníci ženských nohou a případně podvazků nebo vysokých podpatků tak mohou svou radost přežít intenzivněji. Dotykem i pohledem.

Klasika s polibky

Misionáře asi každý zařadí mezi oblíbené polohy, ale může být ještě oblíbenější. Muži milují, pokud se jim věnujete, když jsou oni nahoru. Co to znamená v praxi? Že při milování nevypadáte pouze jako čekatelka na orgasmus, ale použijete rty na laskání, líbání, rukama mu můžete hladit zadek, záda, nebo stimulovat prostatu. Pokud chcete partnera potěšit a udělat mu zážitek z misionáře ještě příjemnější, už víte, jak na to.

polosed

Poloha, která je velmi preferována. Kouzlo je v spontánnosti. Stačí, že si vás vyloží na stolek, kuchyňskou linku nebo vyvýšený podklad, stáhne vám kalhotky a užijete si příjemné spojení. Je to poloha, při které nemusí udržet vaši váhu. Vidí vše podstatné, dokonce máte oba pěkný pohled na vzrušující vniknutí. No a k tomu má k dispozici celé vaše tělo na pohled i pohlazení. Poloha, která muži zachutná leckdy.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality