24.1 C
Brno
Středa, 17 července, 2024

Nudu z ložnice vyženou erotické pomůcky

V ložnici kromě spánku a odpočinku trávíme také čas v soukromí, abychom si užili milostný život. Pokud se z něj ale vytratí vzrušení a napětí, zůstane jen stereotyp a nuda, což pro žádný pár není přínosné. Svěží vítr i dobrou náladu do ložnice pomohou přinést hračky pro dospělé.

Stereotyp ubíjí

Přijít z práce, uvařit, udělat s dětmi úkoly, připravit se na druhý den, a když děti usnou snad si najít pár minut i sami na sebe. Realita mnoha párů, která ale vede právě do nechtěného stereotypu a milostný život se může proměnit spíše v povinnost než příjemně strávený čas. S nudou v ložnici se potýká mnoho párů a jednou z možností, jak to změnit, jsou erotické pomůcky. Ty mohou do našich milostných hrátek vrátit legraci, chuť poznávat a experimentovat a přinést i nové vzrušení, což se následně odrazí i na kvalitě vztahů při řešení běžných problémů. Mezi ty nejoblíbenější hračky pro dospělé patří vibrátory, u kterých je na výběr opravdu nepřeberné množství typů, barev, velikostí i funkcí. Využít ho lze přihrádkách ve dvou i o samotě a kromě regulace vibrací je dobré se zaměřit také na to, aby byl vibrátor vodotěsný, pak ho lze bez obav používat například při koupeli nebo ve sprše.

Společný výběr

Už výběr erotické pomůcky může být pro oba zábavou a napomůže novému sblížení se. Kromě vibrátorů lze zvolit třeba i masážní emulze pro netradiční předehru, voňavé lubrikační gely, Venušiny, kuličky nebo vibrační vajíčka. Ta lze použít k dráždění zevnitř i zvenku a mohou být na dálkové ovládání, což sebou nese mnoho možností a nechává prostor pro delší předehru i moment překvapení. Navíc se zapojuji svaly pánevního dna a žena tak při jejich nošení dělá něco i pro své zdraví. Oblíbené jsou také stimulátory na klitoris, které fungují na principu jemných pulzací. Ženy s citlivými bradavkami pak ocení například přísavky na ně nebo dráždění pomocí jemných peříček.

Nuda do ložnice rozhodně nepatří a erotické pomůcky jsou způsob, jak ji vyhnat a zajistit, aby se už nikdy nevrátila.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality