4.7 C
Brno
Čtvrtek, 2 února, 2023

Maryan: Nejlepší hrozny z bulharských vinic

Maryan je bulharským vinařstvím, které vyrábí červená a bílá vína v souladu s klasickými technologiemi pro výrobu vína. Bulharská příroda nabízí vinné révě skvělé podmínky. Ochutnejte i vína z dalších bulharských vinařství.

Maryan

Maryan je vinařstvím, které vytváří malé série vín a pokračuje v tradicích výroby vína se spoustou lásky a víry v jedinečnost regionu Elena. Lokalita vinařství kombinuje ty nejlepší podmínky pro vytváření jedinečných vín. Vybírány jsou ty nejlepší hrozny z pozorovaných vinic. Specifické technologické vybavení dává vznik jedinečným vínům. V těch je zapečetěn kousek bulharské historie a slavné Druhé bulharské království. Vinařství nabízí červená, bílá i růžová vína, na své si tak přijde každý.

Katarzyna Estate

Vinařství Katarzyna Estate se může pyšnit skvělou lokalitou. Nachází se totiž ve stejné zeměpisné šířce jako některé z nejznámějších vinařských oblastí v Evropě. Najdete ho na úpatí východních Rhodopů, pouhé dva kilometry od hranic s Řeckem. Tato oblast je mimořádné úrodná pro pěstování vinné révy. Jde o kopcovitý region, který je velmi malebný a zároveň si zachovává svou divokost. Stejně tak jedinečná jsou i vína z produkce tohoto vinařství.

Dragomir

Vinařství Dragomir se soustředí na výrobu zejména červených vín. Odhaluje neuvěřitelný potenciál bulharské přírody, vína jsou vyráběna převážně z bulharských odrůd révy vinné. Hrozny pochází ze dvou mikroregionů v Trácké nížině. Osázeny jsou odrůdami Mavrud a Rubín, ovšem vinařství pěstuje také Syrah, Petit Verdot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot. Místní půdy se skvěle hodí pro červené hrozny a vína vhodná ke zrání.

Bulharsko má pro pěstování révy vinné skvělé možnosti. Místní vinařství tak nabízí lahodná vína, která jsou jednoduše nezapomenutelná.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality